Ray Dolap Nedir?

Ray dolap sistemleri insanlara hayatı kolaylaştıran çözümler sunan; pratik, işlevsel ve şık mobilyalardır. Dolap sistemleri dar alanlarda etkili depolama çözümleri sunduğu için çok fazla tercih edilirler. Ray dolap sistemlerinde sürgülü kapak bulunması dolabın küçük odalarda da rahatlıkla kullanılmasına olanak sunar. Kapak açıldığı için ek alana ihtiyaç duyulmasını engelleyen bu dolap sistemleri ile alandan tasarruf ederken aynı zamanda odaların daha ferah gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Ergonomik tasarımları sayesinde büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan ray dolap modelleri şıklığı ile de ön plana ıkan mobilyalar arasında yer almaktadır. Raylı dolaplar tercih edildiği zaman odada yatak, şifonyer ya da komodin gibi diğer mobilyalara da geniş bir kullanım alanı sağlamış olursunuz. Günümüzde birçok kesimin tercih ettiği dolap sistemleri hem kullanım kolaylığı hem de özelleştirilebilir iç ve dış yapısıyla bütün ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Tercihleriniz doğrultusunda değiştirebilen tasarımı sayesinde raylı dolap sistemleri diğer mobilyalarınıza da görünüş olarak uyum sağlar.

Bu dolap sistemierinin sunduğu bir diğer avantaj ise ray dolap kapak sistemlerinin çocuklar tarafından kolay açılamamasıdır. Bu sayede çocuklarınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Lamine ve MDF Lake gibi dayanıklı malzemelerden üretilen dolaplarınızı uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem iç hem de dış bölümde kullanılan malzemeler sayesinde diğer mobilyalarınızla olduğu gibi genel dolap tasarımında da bir bütünlük elde edebilirsiniz.

 

naturel home logo

 

ADRES
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:280/B 34738 İSTANBUL / Erenköy

TELEFON
+90 216 355 77 54

MAIL
info@naturelhome.com