mutfak dolap sistemleri istanbul

12 Ara 2022

Dolaplarla Evinizin Kullanım Alanlarınızı Genişletin

İçindekiler

Dolaplar evlerimizde yer alan pratik mobilya sistemleri arasında gösterilebilir. Çünkü dolaplar, evlerde depolama alanı olarak şık bir görünüm yaratmanın yanında kullanışlılıkları ve alandan tasarruf sağlamaları ile gerekli alanlardır.

Bu anlamda evin giriş bölümünden itibaren yatak odası, salon, oturma odası, banyo ve mutfaklarda kısacası evin her yerinde o alana ait dolaplara ihtiyaç duyulmaktadır.

Şimdilerde açık ve kapalı şekilde bulunan dolap modelleri mevcuttur. Bizler de sizlere uygun olarak kaliteli dolap tasarımlarımız ile hem evlerinize mükemmel bir şıklık sunuyor hem de kaliteli malzemelerimiz ile güvenli kullanım olanağı sunuyoruz.

Banyo Dolapları

Banyolar evlerde en çok nem ve ıslaklığın yer aldığı mekânlardır. Bu anlamda banyo dolaplarının yapımında kullanılan malzemeler suya dayanıklı olmalıdır. Bu anlamda ürünlerimiz de kesinlikle su ve nem ile temas halinde şişme ve çatlama yapmamaktadır.

Sizin ve sevdiklerinizin her daim sağlığını düşünürken aynı zamanda evinizde tarzınızı yansıtmanız için de elimizden geleni yapıyoruz. Bu kapsamda birbirinden modern banyo dolapları güvencemiz altında sizleri bekliyor.

Banyo Dolabı Modellerimiz

Banyonuzda yer alan ve depolama alanlarında saklanan çeşitli kozmetikler, deterjanlar, duş jelleri, şampuanlar, kişisel sağlık ve bakım ürünleri, peçeteler ve havlular için kapalı bir dolaba ihtiyacınız olduğu kesindir. Bu anlamda kapalı banyo dolabı olarak, lavabo altı, ayna arkası, çekmeceli ve kapaklı modellerimiz bulunmaktadır.

Lavabo altı dolaplarımız daha çok gider borularının kamufle edilmesi ve deterjan tarzı malzemelerin saklanması için kullanılmaktadır.

Ayna arkası banyo dolaplarımız, suya ve neme fazlaca dayanıklı olarak, banyoda sık kullanılan ürünlerin muhafazası için tercih edilmektedir.

Çekmeceli ve kapaklı modellerimiz ise dilerseniz üç bölmeli sistem içersinde ayna arkası yerine kullanılmakta, dilerseniz de bu üçlü sistemden ayrı olarak banyonuzda depolama alanı olarak konumlanabilmektedir.

Her doku ve renk seçeneği ile alanınıza uyum sağlayan banyo dolabınız için açık raf sistemleri için de tercih edebilirsiniz. Bu doğrultuda havlular ve peçeteler ortama farklı bir hava katmak için açık raflı dolap sistemlerinde sergilenebilirler.

Mutfak Dolapları

Mutfak dolapları birden fazla çeşit ile karşımıza çıkmaktadır. Çünkü artık günümüzün çoğunu mutfaklarda geçirmekte ve bu alanlardan zevk almaya başladık. Bu anlamda her insanın ve ailenin bir kişiliği olduğu gibi bizler mutfakların da kişilikleri olduğuna inanıyoruz ve bunun için de sizlere özel mutfak dolapları satışı yapmaktan gurur duyuyoruz.

Alanında uzman dekorasyon ekiplerimiz ve uzman ekiplerimiz ile tasarlıyor, üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Bu anlamda kurumsallığı elimizden bırakmadan en şık mutfak dolaplarını sizin için sergiliyoruz.

Modern Mutfak Dolapları

Modern mutfak dolapları dendiğinde parlak ve mat görünümlerde olabilen ve genelde tek renk olan dolaplar gözümüzde canlanmaktadır. Bu durumda da modern mutfak dolabı tasarımlarında renk olarak siyah, gri, krem ve beyaz gibi soft renklerden yararlandığımızı söyleyebiliriz.

Bu renklere uyumlu olarak farklı renkte ve modelde dolap kapakları ile de mutfağınıza modern ve cool bir görüntü sağlamanız taraftarıyız.

Bunun dışında model olarak da tam cam veya yarım cam pencere şeklinde modellerimiz ile mutfağınıza şıklık katabilirsiniz.

Klasik Mutfak Dolapları

Klasik tarzda üretilen mutfak dolap modelleri genellikle kahverengi olup, ahşap materyaller ile üretilmektedir. Genel olarak klasik olarak kullanılan bu dolaplar mutfağa eski zamanlardan kalma bir hava sunmakta ve nostaljik bir görünüm katmaktadır.

Bizler bu konuya farklı bakış açıları da sunarak klasik mutfak dolabı ile daha modern renkleri ve dolap kapaklarını birleştirerek sizler için daha farklı bir model ortaya çıkarmaktayız.

Country Mutfak Dolapları

Country modeller de sakinliği ve şıklığı bir arada tutan bir hava ile mutfağınızda hem eski zaman esintileri hem de günümüz modern tarzı bir arada sunmaktadır.

Çitli dolap kapağı görünümü ve klasik tarzdaki dolap kapağı tasarımları ile eski çağı andıran bu model, renkleri ile tamamen modern bir şıklık yaratmayı da amaçlamaktadır.

Lake Mutfak Dolapları

Lake mutfak dolapları sadelikten yana olan müşterimizin tercih ettiği modellerimiz arasında yer almaktadır. Bu anlamda Lake mutfak dolapları ashap malzemelerden üretilmiştir ve kapak üzerine yapılan su geçirmez astar ile mutfakta kullanılmaya son derece uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

Lake boyası ile görünümü tamamlanan bu mutfak dolapları tamamen modern ve klasik çizginin bir bütünleşmesi olarak mutfağınıza yansımaktadır.

Masif Mutfak Dolapları

Masif mutfak dolapları genellikle klasik tarza yakın mobilya tarzı üretim ile elde edilmektedir ve müşterilerimiz arasında sıklıkla tercih edilen dolaplar arasında yer almaktadır.

Eskilerden beri en kaliteli ve kullanışlı modeller arasında yer alan masif dolaplar, kullanım kolaylığı ve şıklığı ile mutfağınıza ayrı bir hava katacaktır.

Membran Kapaklı Mutfak Dolapları

Membran kapaklı mutfak dolabı yeni teknolojiler ile üretilmiş, pvc kaplama ile mdf preslenmesi birleştirilerek elde edilen anti bakteriyel bir dolap türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Son zamanlarda temizlik açısından sıklıkla müşterilerimiz tarafından talep edilen bu mutfak dolaplarını sizler için kalite güvencesi altında sunuyoruz.

Pratik Mobilya Sistemleri

Günümüzde evde geçirdiğimiz vaktin kısalması ve bu alanda kullandığımız mobilyalarımız pratik olmasını talep etmekteyiz. Bu düşünceden yola çıkarak bizler de sizler için pratik mobilya sistemleri üretimine ağırlık veriyoruz.

Bu kapsamda düşen yatak, raflı ve raylı sistemler, açık kapalı dolap ve mobilya sistemleri, hayatınızı kolaylaştıracak ne varsa güvencemiz altında satın alabilirsiniz.

Yazıyı değerlendiremek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]