Ray Dolabın İç Tasarımı Nasıl Olmalı?
Ray dolabınızı sipariş etmeden önce dolap için ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız dolabınızın iç tasarımına karar verme aşamasında önemlidir. Bu dolap çeşidinin avantajlarından birisi de sadece yatak odasında değil mutfak ya da tavan arası gibi evin her yerinde kullanılabilir olmasıdır. Kullanım alanını seçtikten sonra bu alana göre dolabınızda saklayacağınız eşyaların bir listesini çıkararak size en uygun iç tasarıma karar verebilirsiniz.

Dolapların iç tasarmının, standart dolaplara göre özelleştirilebilir olması ray dolapların daha çok tercih edilmesini sağlayan özelliklerinden birisidir. Katlı kazak bölmeleri, elbise, pantalon, kemer ve fular askısı gibi seçenekler ile saklanması gereken bir çok kıyafetinizi tek bir yerde saklayabilirsiniz. Ayrıca dolapta kullanacağınız bölmeleri yan yana dizmek yerine dolabınızda saklayacağınız eşyaların kullanım sırasını belilrlemek ve dolabın iç kısmını bu kullanım alışkanlığına göre şekillendirmek kullanım sırasında zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Ray dolap fiyatları konusunda da sunduğu maksimum verim sayesinde standart dolaplara göre daha avantajlıdır. Kullanılan malzeme ve ölçüye göre belirlenmektedir.
Size özel üretim ve projelendirme için +90 216 355 77 54 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

naturel home logo

 

ADRES
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:280/B 34738 İSTANBUL / Erenköy

TELEFON
+90 216 355 77 54

MAIL
info@naturelhome.com