ray dolap sistemleri avantajlari modelleri fiyatlari istanbul

26 Kas 2022

Ray Dolap Sistemleri

Özellikle 2000’ li yıllardan sonra mobilya teknolojisinde atılan büyük adımlar ile yaygınlaşan ray dolap sistemleri, günümüzde çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Hem şık tasarımı, hem kullanım kolaylığı hem de ergonomik yapısı ile ray dolaplar özellikle dar alanları değerlendirmek isteyenler için sıklıkla tercih ediliyor. Bu anlamda alanda bir bütünlük yaratan ve kapak açıldığı zaman ekstra alana ihtiyaç duymayan bu dolaplar, ev kurmak isteyenlerin son zamanlarda en çok tercih ettikleri dolap türleridir.

Sadece raylı olarak sağladığı kolaylıkların yanında bu tür dolap tasarımları, süsleme, ışıklandırma gibi birçok farklı detay ile ortamın havasına uyum sağlayabileceği gibi, ortamın havasını da değiştirecektir. Naturel Home olarak bizler de raylı dolapların ne kadar talep edildiğini gördük ve uzman ekiplerimiz ile bu konuya da yöneldik. Bu anlamda en güvenilir, kaliteli, şık, ergonomik yapılı ve cebe dost ray dolap sistemlerini sizler için ürettik ve üretmeye de devam ediyoruz.

Ray Dolap Sistemleri Avantajları

Modern dolap tasarımlarında göze çarpan en önemli detaylardan biri ergonomik tasarım ve kullanım kolaylığı oluyor. Bu da demek ki, artık evlerimizde beklentilerimiz şıklığın yanında kullanım kolaylığı. Bundan dolayı son zamanlarda elektronik aletlerin kullanımı çok arttı. Artık bizler için zamandan ve mekândan tasarruf ön planda yer alıyor.

Genel anlamda İstanbul dolap tasarımlarına baktığımızda karşımızda sıklıkla raylı dolap sistemlerinin tercih edildiğini görüyoruz. Raylı dolap sistemleri genellikle iki adet sürgülü kapaktan oluşuyor ve iç dizaynında bu kapakların arkasına saklanmış devasa depolama alanları bulunuyor. Bir dolap için de şıklık ve kolay kullanım dışında en çok aranan şeylerden biri depolama kapasitesinin ne kadar yüksek olduğu. İşte bu anlamda ray dolap sistemleri, şıklığı, kullanım kolaylığı, ergonomik tasarımı ve sizlere özel tasarım özellikleri ile Naturel Home ailesi bünyesinde sizleri bekliyor.

Ray Dolap Sistemleri Modelleri

Özellikle giyinme odalarının sıklıkla tercih edildiği bu dönemde alandan tasarruf için çeşitli raylı dolap modelleri bulunmaktadır. Örneğin köşeleri değerlendirmek isteyen bir kişi köşe ray dolap sistemlerini kurdurtarak hem alandan tasarruf edebilir hem de görsel şıklığı yakalayabilir.

Genelde büyük odaların kullanıldığı İstanbul dolap modellerinde raylı sistemler için odanın genişliğini daha da arttırmak adına aynalı modeller kullanılabilmektedir.

Bunun dışında ray dolap tasarımlarında iç tasarım çok önemlidir. Çünkü dış dizayn her ne kadar odanın geri kalanına uydurulabilse de önemli olan iç dizaynın hem görsel olarak kullanıcıya hoş bir alan sunması hem de dolap içi depolamanın istendiği şekilde sağlanabilmesi için önemlidir. Bu anlamda Naturel Home olarak ürettiğimiz raylı dolap sistemlerinde iç dizayna çok önem vererek, siz müşterilerimize evinize uygun seçenekler sunmaktayız.

Kişiye Özel Ray Dolap Tasarımları

Herkesin evi kendine özgüdür ve özellikle yatak odası gibi alanlarda kullanılan dolap detayları hem kişinin zevkine hitap etmeli hem de depolama anlamında eşyalara tam bir uyum sağlamalıdır. Bizler de bu şekilde düşününce aklımıza kişiye özel tasarımlar geldi ve Naturel Home olarak bu hizmetimizi yıllardır uyguluyoruz.

Evinizin özelliklerine, sizin zevkinize ve ihtiyacınız olan depolama alanına göre dilerseniz standart, dilerseniz sizin belirlediğiniz ölçülerde, dilerseniz de köşe ray dolap şeklindeki tasarımlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. Belirleyeceğiniz ray dolap tasarımının iç dizaynından tutun da dış süslemelerine kadar her şeyi uzmanlarımız ile görüşerek belirleyebilirsiniz.

Kişiye özel ray dolap tasarımları, zamanında sipariş teslimi, ücretsiz montaj hizmeti ve satış sonrası teknik desteklerimiz ile Naturel Home olarak her zaman yanınızdayız.

Yazıyı değerlendiremek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]