Neden Ray Dolap Tercih Etmelisiniz?
Ray dolapların tercih edilmesinin nedenleri arasında ilk başta zeminden tavana kadar kullanım alanı sunmasıdır. Her türlü yüksekliğine uygun bir şekilde yapılabilen ray dolaplar, kullanılacak olan odaya tam bir şekilde uyum sağladıkları için evinize özel olarak şekilde üretilebilir. Satın aldığınız standart bir dolabın sunduğu alanın %60’ını etkili bir şekilde kullanabilirken, sizin için özel olarak hazırlanmış raylı dolaplarınızın sunduğu alanın %100’ünü rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İsteğiniz doğrultusunda hazırlanmış olan ray dolap ölçüleri teknik çizim ile son hale getirilir. Bu teknik çizimler sayesinde dolabınızın montajı tamamlandığında nasıl görüneceğini yakından inceleyebilirsiniz ve beğenmediğiniz bölümleri yeniden şekillendirebilirsiniz. Ray dolabın dış ölçüleri tamamlandıktan sonra iç tasarımına istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar verebilirsiniz.

Bu sayede dolabınızı en etkili ve en verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Özelleştirilebilir olması, isteğe ve ihtiyaçlara göre tasarlanabilmesi bu dolap çeşidinin çok tercih edilmesinin nedenleri arasında önemli bir rol oynamaktadır. Dolapların iç kısmında sadece elbiseleriniz için değil aynı zamanda takılarınız, kemerleriniz için yer ayrılabilir hatta gizli bir kasanız için özel bir bölme bile oluşturabilirsiniz. Küçük evlerde raylı dolap sistemleri fazladan bir giyinme odası ihtiyacını da ortadan kaldırır ve geniş bir kullanım alanı sunar.

naturel home logo

 

ADRES
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:280/B 34738 İSTANBUL / Erenköy

TELEFON
+90 216 355 77 54

MAIL
info@naturelhome.com