giyinme yatak odasi dolap istanbul

12 Ara 2022

Giyinme Odası ve Yatak Odaları İçin Raf Sistemleri

İçindekiler

Son zamanlarda özel olarak giyinme odaları ve yatak odalarının konforlu olması gerektiği düşünülünce akla şık tasarımlı raf sistemleri gelmekte. Bu anlamda hem şık tasarım hem de kullanım kolaylığı ile raf sistemi özellikle şimdilerde çalışan ev sahiplerine kolaylık sağlıyor.

Bu anlamda evinizin her yeri için kaliteli, şık ve ergonomik tasarımlar ile raf sistemleri yapıyoruz. Dolaplar içerisine tıkılıp kalan kıyafetleriniz veya sığdırmakta zorlandığınız ayakkabılarınız için artık kocaman dolaplar satın almak zorunda değilsiniz.

Odanızın ve stilinizin yansıtıldığı değişik modellerdeki ve şekillerdeki raf sistemlerimiz ile sizlerin ve evinizin şıklığı ve rafların kolay kullanımı için elimizden geleni yapıyor ve tam bir kurumsallık ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Bu anlamda ister metal, isterseniz plastik veya olan raf modellerimiz tüm model seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Bu anlamda sadece oda etrafında döşenmesi için değil, komodin ve şifonyerler için de bu özellikleri sunmaktayız.

Giyinme Odaları İçin Raflı Komodin ve Şifonyer

Giyinme odaları günümüzde oldukça popüler hale gelmiştir. Bu kapsamda değişik modellerde ve şekillerde giyinme odalarını sizler için sunmaktayız. Peki, bu anlamda giyinme odaları için ne tarz raf sistemleri tasarımı yapılabilmektedir?

Giyinme Odaları İçin Açık Raf Sistemleri

Eğer giyinme odanız için ayrı bir oda veya kapalı bir alan ayırdıysanız bizlerin size önerisi kesinlikle açık raf sistemlerimizi bir denemeniz olacaktır.

Giyinme odalarında yer alan açık raf sistemi ile odada kapalı ve kör alanların olması engellenecek ve şık görünümü ile tüm kıyafetler gözle görülür biçimde açık olacaktır. Böylece kıyafet seçeceğiniz zaman hangisinin diğerinden daha iyi olduğunu belirlemek için zaman kazanacaksınız. Çünkü tüm kıyafetleri kapalı dolaptan çıkarıp tek tek denemek yerine açık raf sistemi ile tüm giysileriniz gözlerinizin önünde olacaktır.

Bu anlamda ışıklı ve ahşap veya metal raf sistemlerinden seçim yapabilirsiniz. Bizlere yapacağınız talepler doğrultusunda en kısa süre içersinde yerinde ziyaret gerçekleştirerek talepleriniz doğrultusunda raf sistemleri oluşturmaktayız.

Giyinme Odalarında Açık ve Kapalı Raflı Komodinler

Geniş giyinme odalarında kullanılan komodinler, babet tarzı ayakkabıların saklanması için doğru seçimler olabilmektedir. Özellikle açık raf sistemlerinin kullanıldığı ve geniş yapıdaki komodinler hem giyinme odasına ayrı bir hava katacak hem de kullanım kolaylığı açısından sizlere fayda sağlayacaklarıdır.

Üst tarafı kapalı ve alt kısımları açık raflı sistemler ile üretilen komodinler de giyinme odalarında saat ve takı gibi eşyaların saklanmasına ve alt kısımlarda da çiçek vb. dekoratif ürünlerin kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Bu anlamda da bizleri ziyaret ederek giyinme odanızda kullanacağınız komodinler için fikir oluşturabilirsiniz.

Giyinme Odalarında Şifonyer Modelleri

Giyinme odaları için kullanılan bir diğer raflı modeller ise şifonyerler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şifonyer modelleri daha çok kapalı olarak karşımıza çıksa da bizler sizler için hem açık hem kapalı tarzda bulunan ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda giyinme odanız için kullanacağınız açık raf sistemleri içeren ve bir kısmı da kapalı çekmece şeklinde olan şifonyerler ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.

Genel olarak giyinme odalarında kullanılan bu çeşitler çorapların ve kemerlerin saklanması için uygun alanlardır.

Sizler de bizlere ulaşarak değişik modellerdeki raflı sistemlerimizi inceleyebilir ve sizlere uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Yatak Odaları İçin Özel Raflı Sistemler

Yatak odaları için talep edilen farklı depolama alanları bulunmaktadır. Örneğin dolap söz konusu olduğunda şimdilerde alandan tasarruf ve hoş görünüm için yatak üstü dolap veya baş üstü dolaplar tercih edilebilmektedir. Bu anlamda yatağın üst tarafını tamamen çevreleyen ve tamamen farklı bir yapı niteliğinde odaya hareket katan bu sistemlerimiz tercih edilebilir.

Bunun dışında yatak odalarında dekorasyon amaçlı olarak şifonyer veya komodinlerin üzerinde gereksiz görüntü kirliliği yaratmak istemeyen müşterilerimiz, yatak odalarında duvara monte açık raf sistemi tercih edebiliyorlar. Bu da hem şıklık, hem dekorasyon hem de alan kazanma açısından oldukça mantıklı bir uygulama olarak göze çarpmaktadır.

Çocuk Odaları İçin Raf Sistemleri

Çocuk odaları genelde evlerin orta büyüklükteki odalarından biri olarak seçilmektedir ve özellikle çok çocuklu aileler odadaki alanı değerlendirme konusunda sıkıntı yaşayabilmektedir.

Burada bizlerin size sunduğu bir pratik yatak fikri olarak hem alan kazanma açısından önemli hem de çocuklar için eğlenceli sayılan düşen yataklar bir diğer adıyla duvar yatakları ön plana çıkıyor.

Duvara monte ve açıldığında tepesinde raf sistemleri mevcut olan pratik yataklar, örneğin bir odayı paylaşan üç çocuk için gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Duvardan açılan ve tekrar duvara doğru kapandığında hiçbir çıkıntı yaratmayan bu yatakları tercih ederek, firmamızın kalite güvencesi altında çocuklarınıza da eğlenceli uykular sunabilirsiniz.

Bunun dışında özellikle küçük çocuklar için sıklıkla tercih edilen Montessori odalarında bulunan açık rafları da tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz kitapları ve eğitici materyalleri görerek büyümesine yardımcı olan bu raflı sistemler için de özellikle kullandığımız ahşap materyallerimizi sağlık ile çocuklarınızın kullanımına sunabilirsiniz.

Genç Odalarında Raflı Sistemler

Genç odalarında daha çok dekorasyon amaçlı tercih edilen raf sistemlerimiz için sizlere önerimiz ahşap veya metal seçim yapmanız olacak.

Biraz daha ileriki yaşlarda olan gençler metalleri tercih ederken daha küçük yaştakiler için de ahşap maddeler daha güvenlikli olacaktır.

Bu anlamda her yaşa ve her ev stiline uygun raf sistemlerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yazıyı değerlendiremek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]