2 Kapak Dolap İç Detayları

2 kapaklı Ray dolapların iç detay fikirleri sayfası

Ürün Açıklaması
Ergonomik tasarımları sayesinde büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan ray dolap modelleri şıklığı ile de ön plana ıkan mobilyalar arasında yer almaktadır. Raylı dolaplar tercih edildiği zaman odada yatak, şifonyer ya da komodin gibi diğer mobilyalara da geniş bir kullanım alanı sağlamış olursunuz. Günümüzde birçok kesimin tercih ettiği dolap sistemleri hem kullanım kolaylığı hem de özelleştirilebilir iç ve dış yapısıyla bütün ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Sayfamızda bütün ürünlerimizin görselleri detaylı olarak sergilenmektedir.

Ray dolap içi Modelleri

Ray dolap içi modelleri  Naturel Ray Dolap özgün tasarımları ile ihtiyacınıza uygun ürünler sunmaktadır, aynı zamanda Türkiye’de bu konuda öncü durumdadır. Sürgülü kapak dizaynı ile yerden tasarruf edilmesini sağlayan dolaplar her ihtiyaca uygun tasarlanmaktadır.

Ray dolap içi Modelleri – Naturel Ray Dolap

Naturel Raydolap markası ile üretilen dolapların iç dizaynı da kendine özgü tasarımlardan oluşmaktadır. Öncelikle yatak odalarına dolap tasarlayan firmamız evinizin bütün odaları ve köşeleri için de dolap tasarlamaktadır. Dolaplarımızın içi saklama alanı genişliği ve kullanışlı parçaları ile ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunar.

Aynalı, Kullanışlı Ray Dolaplar

Ray dolap içi modelleri içinde çeşitli ebatlarda askılı bölümler mevcuttur. Gömleklerinizi, eteklerinizi ve elbiselerinizi uygun olan bölüme asabilirsiniz. Dolapların içinde dilediğiniz zaman açıp kullanabileceğiniz aynalar da mevcuttur. Dolapların içi ihtiyacınıza uygun olarak metal aksamlı da olabilir.

Askılı bölümlerin yanı sıra çeşitli ebatlarda olan bölümler de katlayarak koyduğunuz giysileriniz için tasarlanmıştır. Bu bölümlere ayrıca büyüklü küçüklü kutu ve sepetlerinizi de koyarak odanızdaki eşya kalabalığına çözüm bulmuş olursunuz. Bu bölümlere yastık, çarşaf gibi yatak tekstili malzemelerinizi de rahatlıkla koyabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel tasarım hizmetimiz ile bu bölümlerin boyutlarını da kendiniz belirleyebilirsiniz.

 Özel Tasarım Ray Dolap

Çeşitli ebatlarda tasarlanmış çekmeceler de saklama çözümleri konusunda büyük yardımcınız olacaktır. Bu çekmeceler giysileriniz, iç çamaşırlarınız, gecelikleriniz, takılarınız, makyaj malzemeleriniz için uygun yükseklik ve genişliklerde yapılmıştır. Dilerseniz kişiye özel tasarım hizmetimiz ile değişik boyutlardaki bu çekmecelerin yerlerini ve boyutlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Raydolap modellerinde kravatlarınız için de özel askılar tasarlanmıştır. Bu askılar da hareketli olup kravatlarınızın tamamını bir kerede görüp içlerinden giysinize en uygun olanı seçerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Çeşitli boyutlarda tasarlanmış raflar da size büyük kolaylık sağlayacaktır. Dilerseniz bu rafların büyüklüğüne uygun eşyaları tek olarak da yerleştirerek dolabınızın sürgülü kapağını çektiğinizde birçok eşyanızı bir kerede görme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Raydolap modellerinde pantolonlarınız için de özel askılı bölümler mevcuttur. Bu askılar da hareketli olup bir kerede bütün giysilerinizi görme ve seçim yapma fırsatı yaratır.

Bilgisayar Ortamında Yapılan Tasarımlar

Raydolap modellerinin içi her ihtiyacınıza cevap verecek şekilde bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır. İhtiyaçlarınızı belirlediğiniz takdirde mutlaka size uygun bir dolap Raydolap modellerinde mevcuttur.